Příští prezident

Verze pro tisk |

Tato zrůda nebude na Hradě dlouho. Koho byste si tam představovali do budoucna?

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Příští prezident

Asi musím napsat první příspěvek, aby si toho diskutující na homepage všimli :).

Nahoru

Re: Příští prezident

Ješte nejsou nějak známí kandidáti. Mě je svým projevem i názory sympatický generál Petr Pavel. Už jen proto, že nás zaručeně nebude tahat na východ, podnapíjet se s Rusem na ambasádě a hrozit pozvracením korunovačních klenotů. A podle všeho není jeho vztah k Evropské mumii nijak hystericky nadšený.

Nahoru

Re: Příští prezident

Mě spíše napadl Fišer. Kalousek by mi nevadil, ale respektuju, že vadí moc lidem. Jen by se prohlubovalo rozdělení společnosti. Taky Topolánek do toho začíná znovu šlapat. Co se týká Petra Pavla, netoužím po nikom z armády, to smrdí.

Nahoru

Re: Příští prezident

Za sebe, můj názor (psal jsem již zde), osobnost typu JUDr. Rychetského, který zcela jasně bohužel sdělil, že ne, čemuž rozumím! Senátor Pavel Fischer, dosti hloupě se chovající před minulým druhým kolem volby prezidenta, pro mě zcela mimo mísu. Sorry, až mega namyšlený s neuvěřitelným egem! K panu Bártovi sem tam jsem měl výhrady, sem tam jsem chválil, tak třeba by to dal! :) :) :) Podle tradice (takřka) by hradním "architektem" poté mohl být můj oblíbený Atila Vörös. Česká Lípa by se neuvěřitelně super zviditelnila...

Nahoru

Re: Příští prezident

Rychetský ne. Rád bych tam viděl někoho, kdo nebude tolik zatížený minulostí. Kdysi se mi líbila představa Šimona Pánka.

Nahoru

Re: Příští prezident

Kdyby byl hudební publicista Jiří Černý mladší o dvacet, třicet let, neváhal bych. Takhle bych byl pro Miroslava Kalouska.

Nahoru

Re: Příští prezident

Kalousek působí mnohé lidi,zejména staršího věku, jako červený hadr na bejka. Přitom nebýt jeho,tak jsme se v tehdejší krizi řítili řeckou cestou. Teď ji už máme ,bohužel za halasného nadšeného pokřiku těch,kteří milují svého oligarchu jakoby si nedovedli představit svůj život bez něj a bez odčerpávání svých peněz do dotační kapsy jeho podniků . Připomíná mi to nedávnou schůzi obyvatel našeho domu,která vždy připomíná film Vlastníci. .Cyklicky se objevuje návrh na zateplení baráku ( není to panelák ), v kterém má každý svůj kotel na topení. Každý větrá a topí podle toho,jak je zvyklý. Vzali bychom si prý půjčku na 5 let, měsíčně spláceli 500 korun na bytovou jednotku a ušetřili bychom třeba 50 korun měsíčně,když už vůbec...
Hezký den přeji!

Nahoru

Re: Příští prezident

Tak, určitě má smysl diskutovat - probírat se možnými kandidáty - bez ohledu na to, že někteří z nich tvrdí, že "ještě nevědí" nebo "volba je daleko" ...
Jen bych se za sebe hned na začátku ohradil proti pojmenování prezidenta Zemana v úvodní otázce. To jsou totiž typicky postoje a názory, které, mimo jiné, přispívají k dnes tolik zmiňovanému "ostrému rozdělení společnosti".
Ale k samotné otázce. Myslím, že dosud nebyl zmíněn jeden skutečně vážný uchazeč, který se bude sněžit lovit hlasy v levicové části spektra voličů a mezi nízkopříjmovými pracujícími, a to Josef Středula.

Nahoru

Re: Příští prezident

No,prezident,který krom jiného říká do rozhlasu slovo ku..da , nebo se opije na ruském velvyslanectví jako mužik před tím, než se má účastnit ceremonie s nejvyššími symboly české státnosti, si sám o taková pojmenování řekl. Bohužel.

Nahoru

Re: Příští prezident

...Jen bych se za sebe hned na začátku ohradil proti pojmenování prezidenta Zemana v úvodní otázce.
Zde mimořádně sedí české přísloví "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.".

Nahoru

Re: Příští prezident

Společnost rozděluje především Miloš Zeman. Samolibý arogantní sebestředný hulvát, který se uměle staví do pozice jakéhosi skoro disidenta, kterého za normalizace vyhodili ze strany pro jeho politické názory (evidentně to bylo proto, že se s každým nesnášel) a který v listopadu 1989 snad přivedl studenty na Albertov a zahájil tak sametovou revoluci. Kulový. Je to tlachal, žvanil, tyjící oportunista a bezskrupulózní dobytek, který zesměšňuje své soupeře (i spolupracovníky, pokud se mu něčím znelíbí) a kydá na ně tu nejodpornější špínu. Soudem několikrát uznaný lhář, ohýbač ústavy (ne, není to ústavní právník, aby si ji mohl vykládat, jak se mu zlíbí) a lízač ruských a čínských řití s puvoárem takovým, že by mohl řídit maximálně tak hajzlbáby na vlakovém nádraží, a to by tam ještě nesměly jezdit vlaky.
Jeho nástupcem musí být někdo, kdo není aktivní komunista a kdo za minulého režimu nebyl fízl, estébák, mlátička či jiný orgán moci - i kdyby šlo jen o předsedu uličního výboru, který práskal na ty, co nevyvěšují vlaječky. Komunisté nemají v této naší současné společnosti už vůbec co pohledávat, najmě jsou-li to vylízanci typu Falmera, Semelové, Luzara nebo jednoho mladého růžolícího tělnatého hocha s brýlemi (jméno jsem raději zapomněl), jenž se vyskytuje na Twitteru, hovoří o marxismu-leninismu, který je zapotřebí znovu nastolit... tak to bych blil, velebnosti.
A když jsem viděl kandidátku KSČM na Českolipsku, taky žádná sláva. Buď zasloužilí a tedy již léta rudí, nebo evidentně zaslepenci, co věří v lepší zítřky, které nám prostě a jednoduše musí zajistit stát, pochopitelně s podporou kremelského Kostěje. To, že by měl být každý dospělý svéprávný člověk zodpovědný za svůj život sám a měl by prospívat svou prací a svým životem společnosti a nečekat jen s nataženou pazourou, nevědí ani komunisté, ani bláhoví a mozkovou nedostatečností trpící okamurovci, o koblihářích nemluvě. Ti všichni musejí zmizet z politické scény. Čím dřív si to občané uvědomí, tím lépe. Naše země patří na Západ a jakýkoli posun k rudým východním mocnostem, který upřednostňují tyto kohorty oblbovačů a oblblých lidiček, jí jen škodí.

Nahoru

Re: Příští prezident

Palec nahoru!!!

Nahoru

Re: Příští prezident

Bohdan to napsal za mě... a lépe. Díky:

Nahoru

Re: Příští prezident

Souhlas. Jenže, bohužel, většina voličů má hlavu jen na to, aby jim nepršelo do krku.Stačí kobliha a je po rozumu.

Nahoru

Re: Příští prezident

"Nádherný" výblitek ...

Nahoru

Re: Příští prezident

Cokoli, co naštve zarostlé rudé nehty této společnosti, mě potěší. Tudíž mě těší i tato vaše reakce.

Nahoru

Re: Příští prezident

Pane Bohdane, teda měl jsem o vás lepší mínění. Jak se nyní vyjadřujete - to je ubohost z nemohoucnosti.

Nahoru

Re: Příští prezident

Tak nějak je mi jedno, co si zrovna VY o mně myslíte.
Jo, a ten rudý mladíček se jmenuje Petr Balvín. Dávidlo hadr.

Nahoru

Re: Příští prezident

:-)))

Nahoru

Re: Příští prezident - glosa

Bohužel, PP si svým chováním a výroky o kritiku koleduje.
Tohle jsem napsal už před šesti lety pro magazín Reportér 12/2014, sami posuďte, nakolik to platí dodnes:

JAK SE RODILA ETIKETA PANA PREZIDENTA
Od uklízečky jsme získali torzo pravidel vypracovaných poradci, kteří nikdy nebyli jmenováni, pro pana prezidenta (dále PP). Je to rekonstrukce zmuchlaných útržků z odpadového koše s připsanými poznámkami, které nesou znaky energického rukopisu PP.
1) Každý projev uzavře PP bonmotem. Může citovat sebe sama, ne ale víc než 3x v měsíci, aby výroky neztratily pel originality. (Pozn.: Nesmysl!)
?) /.../ pro dolních 10 milionů: přednese anekdotu, zběžně přeloží odborný anglický výraz, promluví rusky nebo čínsky, požádá o popelníček, podívá se na hodinky, občas i na strop apod.
5) Doplnit člun pomocným motorkem a vhodnějšími vesly, nácvik veslování a změny směru. Účelem /.../ na rybníku bez pomoci ochranky. (Proč? Dělají to rádi.)
7) Výrazněji označit vládní letadlo, aby k němu i při nedokonalém osvětlení letiště PP trefil.
11) Je-li ve slovníku spisovné češtiny poznámka „vulg.“, není vhodné, aby PP takové slovo použil ve společnosti ženy ani v přítomnosti víc než jednoho muže. (Budu říkat, co chci!!!)
12) Při prvních příznacích virózy se PP mírně rozkročí a zaměří pohled na pevný bod na druhé straně místnosti (princip buddhistické meditace). Musí-li se přemístit jinam, řídí se spárami mezi dlaždicemi. Je-li to možné, sedí, dokud se stav nestabilizuje.
16) Vybavit PP kapesní buzolou, aby neustále věděl, kterým směrem je východ.
Víc útržků se bohužel nezachovalo.

Nahoru

Re: Příští prezident

To: 4. Květen 2021 - 12:23 | Bohdan Kocharowski

Naštve?!
Nepřeceňujte se, milý anonyme :-)))
Jde o pouhou konstataci očividného faktu (výblitek).
Z naštvávání se nad ubohé hulváty a lháře jsem už dáááávno vyrostl :-)))))))))
Hezký den!

Nahoru

Re: Příští prezident - glosa

To: 5. Květen 2021 - 9:55 | Jan Tichý

Hmmm, na tom klopotném, obsahově již tolikrát omletém textu se opět ukazuje že dělat humor, není žádná sranda.
Alespoň to není prvoplánově vulgární.
Hezký den.

Nahoru

Re: Příští prezident

Souhlas. To pan Tichý nikdy neuměl a asi ani nikdy nebude.

Nahoru

Re: Příští prezident

No jako věčný optimista si říkám, že horšího prezidenta si snad už není z čeho vybrat. Ale kdo ví...A rozdíl mezi optimistou a pesimistou? Pesimista říká "to už snad ani horší být nemůže" a optimista na to "ale může".

Nahoru

Re: Příští prezident

Pořád je z čeho vybírat. Kdokoli ze stranických soukmenovců soudruha Chota by se Zemanovi vyrovnal, možná ne v jeho sprostotě, ale určitě v cicmání se s Čínou a/nebo Ruskem a kormidlování naší republiky do rudých výkalů. Každopádně Zeman je snad nejhorším prezidentem od dob, kdy na Hradě seděl Kléma.

Nahoru